به سيستم آزمون‌هاي الكترونيكي مهر خوش آمديد!
اين سيستم يكپارچه كه سرويس‌هاي خود را در شبكه رشد عرضه مي‌كند، با هدف برگزاري آزمون‌هاي تحت وب به صورت غير متمركز طراحي گشته، به اين معني كه دانش‌آموزان براي شركت در آزمون احتياج به ارتباط مستمر با شبكه را نداشته و تنها در لحظه اول آزمون را دريافت و پس از انتهاي آزمون نتيجه را ارسال مي‌كنند.
بنابراين دانش‌آموزان در دو محيط ارتباطي فعاليت مي‌كنند يكي نرم‌افزار شركت در آزمون و ديگري سيستم كنترك كننده مركزي بر روي اينترنت كه اكنون شما داخل آن هستيد.
 براي كسب اطلاعات بيشتر و دريافت راهنمايي‌هاي لازم به صفحه راهنما مراجعه نمائيد.
اميدواريم استفاده از اين سيستم كمك شاياني به برگزاري راحت‌تر، پوياتر و گسترده‌تر آزمون‌هاي آزمايشي بينجامد.


شبكه اطلاع‌رساني رشد در نظر دارد تا آزمون‌هاي الكترونيكي را تحت سيستم مهر برگزار نمايد. اين آزمون‌ها با اعلام قبلي و در تاريخ‌هاي مشخص برگزار شده و مشابه ساير كنكور‌هاي آزمايشي شركت در آنها از دو جهت حائز اهميت است.
نكته اول ارزشيابي شخصي و مرور نمونه سؤالات استاندار كه توسط كارشناسان آموزشي شبكه تهيه گشته و نكته دوم مقايسه با ساير شركت‌كنندگان در آزمون مي‌باشد.
در پايان آزمون كارنامه تحليلي در اختيار دانش‌آموزان قرار خواهد گرفت.

اين آزمون‌ها به طور رايگان در دسترس كليه كاربران شبكه رشد قرار دارد.
از كليه كاربران شبكه رشد دعوت مي‌شود تا با استفاده از نام كاربري خود در سايت اصلي شبكه، از خدمات بخش آزمون استفاده نمايند.
از كليه كاربران دعوت مي‌نماييم تا انتقادات و پيشنهادات خود را درباره اين سيستم به آدرس azmoon [at]roshd[dor]ir ارسال نمائيد.در اين سيستم شما مي‌توانيد مستقل از شركت در آزمون‌ها نمونه سوالات تستي مورد نظر خود را از بانك سوالات اين سيستم انتخاب كرده و مشاهده نمائيد.
اين سوالات بر حسب رشته و دوره تحصيلي، سطح سختي، مباحث دروس و ساير اطلاعات طبقه‌بندي شده‌اند تا به راحتي در دسترس و پاسخگوي نياز شما باشند.
 


عمده‌ترين هدف سيستم مهر تسهيل در برگزاري آزمون‌هاي اينترنتي مي‌باشد.
در اين راستا امكاناتي نظير :

      ●
 كارنامه داوطلب با جزئيات كامل در هر آزمون
      ●
ارائه نتايج تحليلي براي هر آزمون
      ● طبقه‌بندي آزمون‌ها با پارامترهاي گوناگون نظير رشته و مقطع تحصيلي و مباحث درسي
      ● مشاهده رتبه داوطلب به صورت آنلاين در حين ارسال نتيجه
      ● انتخاب و مشاهده سوالات چهارگزينه‌اي به صورت آنلاين از بانك سوالات سايت
      ● طبقه‌بندي تست‌ها بر حسب مباحث، سطح سختي و ...

در سيستم گنجانده شده است. ساير امكانات و قابليت‌هاي سيستم مهر را در صفحه راهنما بررسي كنيد.


در صورتي كه موفق به ثبت نام نشده‌ايد يا مشكلي در ورود به سيستم داريد، مشكل خود را با مدير سايت در ميان گذاريد. همچنين بسيار خوشحال خواهيم شد كه نظرات، پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در ميان بگذريد.